ReSound Kablosuz Aksesuarlar | Duymak İşitme Cihazları

kablosuz_6

 

uzaktan_kumanda

 

ReSound Kablosuz Kumanda 2 (Remote Control 2)

Kullanımı Kolay ve Görsel Kontrole Sahip

ReSound Uzaktan Kumanda  2 yi kurmak ve kullanmak kolay ve kullanışlıdır. Hızla günlük yaşamınızın bir parçası haline gelir.

İşitme Cihazınızın Programını değiştirin, sesini kısın ya da yükseltin.

 

 

 

phone_clip

 

ReSound Telefon Klipsi + (Phone Clip+)

Akıllı Kontrol

Bluetoothlu herhangi bir telefonunuza ReSound Telefon Klipsini bağlayın ve işitme cihazınızı telefonla konuşurken ya da müzik, video, podcast dinleyebileceğiniz kulaklıklar gibi kullanın.

Telefon Klipsi+ ayrıca işitme cihazlarınız için basit bir uzaktan kumanda işlevi de görür. İşitme cihazınızdaki ses şiddetini ayarlayabilir,  sesi kapatabilir, açabilirsiniz.

 

 

 

tv_streamer

 

ReSound Tv Aktarıcısı 2 (Tv Streamer 2)

Televizyon Karşısında Ailenizle Dinleyin

ReSound Tv Aktarıcısı 2’yi televizyonunuza, bilgisayarınıza veya ses sisteminize bağlayarak ReSound işitme cihazınıza direkt olarak ses yayını sağlayabilirsiniz. Sesleri, kendi tercih ettiğiniz bir ses şiddetinde dinlerken diğerleri de başka ses şiddetlerinde dinleyebilecekler.

 

 

 

 

 

 

multi_mic

ReSound Mini Mikrofon, Multi Mikrofon

Dinleme Aralığınızı Genişletin

Yeni ReSound mikro mikrofon ve multi mikrofon ile her şeyi daha iyi duyabileceksiniz. 25 metreye kadar bir görüş açısından gelen sevdiğiniz birinin, bir arkadaşınızın veya bir iş arkadaşınızın sesini gürültülü ortamda bile daha rahat ve net bir şekilde duyabileceksiniz.

Konuşmak istediğiniz kişinin kıyafetinin üstüne mikro mikrofonu yerleştirerek gürültülü bir arka plandan bile konuşmayı duyabilecek ve tadını çıkarabileceksiniz. Multi mikrofon ile mikro mikrofonun çalışma prensibi aynıdır fakat Multi Mikrofon, ek olarak masa mikrofonu olarak da iş görür. Böylece mikrofon etrafındaki herkesi rahatlıkla duyabilirsiniz. Üstelik mini kanblo girişi ile doğrudan işitme cihazınıza hemen hemen her türlü sesi aktarabilirsiniz.

 

ReSound Aksesuarlar ile İlgili Detaylı Bilgi Alın